Siker

Cseh László a legeredményesebb férfi úszó

2016-05-23

Kitűnő eredménnyel zárta a londoni EB-t Cseh László, és a tavaly elnyert Európa legjobb úszója cím mellett tovább gazdagította "nemesfém gyűjteményét".

A SEAT által is támogatott kiváló sportember lett ugyanis 4 éremmel az EB a legjobb férfi versenyzője (2 arany, 1 ezüst, 1 bronz), és ugyancsak ő számít minden idők legeredményesebb európai férfi úszójának is. Szinte hihetetlen, hogy László az eddigi világversenyeken 69 érmet nyert, az olimpiákon, nagypályás és rövidpályás versenyeken, világbajnokságokon, Európa-bajnokságokon 35 arany, 17-17 ezüst és bronz került az éremgyűjteményébe. A SEAT csapat nevében szívből gratulálunk, és további sikereket kívánunk az idei év nagy versenyeire.

Fotó: Szaka József (MÚSz)