Fontos tájékoztatás
Új személygépjárművek esetén 2018. szeptember 1-jétől bizonyos motor-váltó variációk ideiglenesen nem érhetőek el, az új járművek típusjóváhagyásában az üzemanyag-fogyasztás és a szén-dioxid-kibocsátás mérésére szolgáló vizsgálati eljárás, a WLTP (Woldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure) általános bevezetése következtében. A rendelhetőségről a "Konfigurátor" menüpontban, illetve márkakereskedéseinkben, míg a készleten lévő gépkocsikról az "Azonnal elvihető" menüpontban, illetve szintén márkakereskedéseinkben tájékozódhat.
Elfogadás és továbblépés

Platán Autóház Kft.

Gépjármű Értékesítői pozició

2018-07-10

Elvárások:

  • Kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Segítőkészség
  • Egészséges kudarctűrő képesség
  • Folyamatos fejlődés iránti igény
  • Pénzügyi ismeretek
  • Piaci ismeretek
  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Középfokú számítógépes tudás

Feladatok:

  • Gépjárművek értékesítése, ehhez kapcsolódó teljes körű ügyintézés
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése, kapcsolatteremtés
  • Különböző szolgáltatások, termékek ajánlása az ügyfelek részére
  • Magas színvonalú ügyfélélmény nyújtása, vevői elégedettség biztosítása

Előny:

  • Értékesítői tapasztalat
  • PSZÁF hatósági engedély vagy bármilyen diploma

Amit mi kínálunk:

  • Rendszeres, ingyenes oktatások, tréningek, fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Abban az esetben, ha önéletrajza alapján a munkakör betöltésére esélyesnek találjuk, kollégánk hamarosan jelentkezni fog időpont egyeztetéssel kapcsolatban.

A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára. Az önéletrajzokat addig megőrizzük, amíg a jelentkező nem kéri írásban ennek törlését. A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára. Az önéletrajzokat addig megőrizzük, amíg a jelentkező nem kéri írásban ennek törlését.